Om oss

Kontaktinfo

Med oss på laget får du løst alt fra store til små filmprosjekter til alle plattformer og medier. Vi er glad i utfordringer, er pengesmarte og skreddersyr et effektivt team til ditt prosjekt.

Vår allsidige stall av regissører og one man bands er visuelle historiefortellere og hjelper deg med alle stegene på veien, enten du har en fiks ferdig ide, et manus som trenger utvikling, deler av en film , eller ønsker hjelp til å gjøre tanker om til film.

The Film Agency Oslo er et datterselskap av Tangrystan.

Caroline Werring

Produsent & partner
+47 951 79 215
caroline@filmagencyoslo.no

Jon Hartvedt

Produsent
+47 930 99 983
jon@filmagencyoslo.no

Lotta Aarhus

Kontorsjef
+47 941 73 919
lotta@filmagencyoslo.no

Jonas Lund

Produksjonsleder
+47 988 90 087
jonas@filmagencyoslo.no

Julian Kåss

Etterarbeidsansvarlig
+47 930 52 754
julian@filmagencyoslo.no

Mats Lien

Koordinator
+47 415 88 310
mats@filmagencyoslo.no

Mattis Mandt

permisjon
+47 928 58 132
mattis@filmagencyoslo.no